Купити авто в Европі

Ось, нарешті, i настав той довгоочікуваний день, коли Ви зібралися купити автомобіль в Українi або вирішили поміняти свого "залізного коня", який вірою і правдою служив Вам усі останні роки! Ви стали перед вибором: купити нове авто з салону або віддати перевагу старому автомобілю, "перегнаному" з Європи. Якщо Ви не обмежені в засобах, то немає сенсу купувати новий автомобіль за кордоном, нові авто з Німеччини - Volkswagen, BMW, Mercedes продаються у нас практично за такими ж цінами, як у Європі завдяки політиці самих концернів виробників. Старі автомобілі з Німеччини іноді навіть через 10 років краще виглядають, ніж зібрані в Україні через 2-3 роки експлуатації. Саме це, а також можливість купити «зроблене на совість», але вже давно зняте з виробництва чудо-авто, і приваблює наших співгромадян пошукати свого "залізного соратника" в Європі. Необхідно визначитися з віком автомобіля. Машини старше 8 років ввозити не вигідно: дуже високі акцизи (як правило, перевищують вартість автомобіля) і вартість першої реєстрації. Ще один рубіж - це п'ятирічні автомобілі (від 0 до 5 років, не включаючи нові). На них акцизи досить толерантні, хоча і в рази перевищують плату за ввезення нових авто.

 Необхідно вирішити, чи будете Ви приганяти автомобіль з Німеччини самостійно, або ж довіритися професіоналам. У кожного з варіантів є як плюси, так і мінуси.

 Якщо Ви вирішили пригнати автомобіль з Європи самостійно, то "прапор Вам в руки"та "попутного вітру"!

Але все ж, пошук і доставку автомобіля краще всього довірити професіоналам! Це заощадить Ваш час, і вбереже Вас від несподіваних нюансів, про які Ви, можливо, не маєте ні найменшого поняття.

 Щоб позбавити Вас від проблем і мук "перегону" обраного Вами авто, ми, команда "Eврo5", беремо всі питання на себе з доставки Вашого автомобіля з Європи в Україну! Доставка автомобіля здійснюється в найкоротші терміни, за низькими цінами!

 Доставка автомобілів з Німеччини та Бельгії! За невелику плату ми готові позбавити Вас від спостереження за муками, в які потрапляв Ваш автомобіль протягом нелегкого шляху з Європейського Союзу до Вашого парадного.

 

Вартість доставки автомобілів з Європи, Ви можете дізнатися, набравши номер нашого оператора, який Ви бачите на сайті або відправивши лист на наш е-mail!

 Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.